Alaçatı’da unutulmaz bir deneyim!

2018’de yenilenen işletmesiyle My Adress Alaçatı, ilk yıllarında olduğu gibi, birbirine bağlı bireylerin oluşturduğu büyük bir ailenin mutfağından bahçesine kadar birebir ilgilendiği, misafirlerine ev rahatlığı yaşatacak butik bir otel olma hedefinde.

Turizm kökenli bir aileden gelmenin verdiği güce, misafir ilişkileri konusunda uzmanlaşmış gençlerimizi de ekleyerek My Adress Alaçatı’yı sadece yazın değil, senenin herhangi bir günü Ege’yi içinize çekmek ve bizleri onurlandırmanız için tercih edeceğiniz bir yuva haline getirmeyi hedeflemiş bulunuyoruz.

20 sene İstanbul gibi zor bir şehirde kimya piyasasında çalışmış bir aile olarak, özellikle bizler gibi profesyonel beyaz yakalı çalışan arkadaşlarımızın huzurlu bir tatil denince ne istediklerini çok iyi tahmin edebiliyoruz.

Bu nedenle öncelikle biz ailecek butik bir otele gidersek ne görmek isteriz, nasıl ağırlanmak isterizden yola çıkarak hazırladık küçük otelimizi.

Sadece yetişkinlerin değil çocuklarımızın da keyif alacağı bir ortam hazırlamak istedik. 15 ve 1.5 yaşında iki çocuğu olan genç bir çift olarak yorucu geçen aylardan sonra çocuklu misafirlerimizin ne istedikleri konusunda empati yapabiliyoruz bu sayede.

“Yer itibarı ile de kendimizi çok şanslı hissediyoruz!”

Hem Alaçatı’nın kalbine bu kadar yakın olup hem de kalabalıktan bu kadar uzak olmak en büyük avantajlarımızdan biri. Gelen misafirlerimiz Alaçatı’da zaman geçilmek istedikleri sürece arabaya hiç ihtiyaç duymayacaklar ve yürüme mesafesinde Alaçatı’nın birbirinden güzel sokaklarında hem farklı lezzetler tatma hem de tarihi bizzat yaşama şansı elde edeceklerdir.

Bunun yanında yaz sezonu boyunca her hafta devam edeceğimiz canlı akustik bahçe konserlerimiz ve gece sinema etkinliklerimizle misafirlerimize bir butik otelden daha fazlasını vaadediyoruz.

Belirttiğimiz gibi My Adress Alaçatı Butik Otel bizim misafirlerimizi ağırladığımız bir evimiz. 

Birbirinden özenle hazırlanmış 18 odası, geniş ve ferah lobisi, açık havuzu, güneşlenme bahçesi ve her an ulaşabileceğiniz ailemizin bireyleri ile Alaçatı ve Çeşme’nin sizlere verdiği huzur tamamlayıcı bir unsur olacaktır şirin otelimiz.

Alaçatı’nın olmazsa olmazıdır içinizi ısıtan sabah güneşiyle birlikte yapılacak sabah kahvaltısı. Biz sofrada beraber oturup yemek yemeği çok seven bir aile olarak, siz değerli misafirlerimize de doyumsuz bir lezzet sunmayı vaadediyoruz.

Alaçatı ve Çeşme zaten sizi memnun etmek için elinden geleni yapacaktır. Sizin yapmanız gereken arabanızı otelimizin önüne parkedip, 3 dakikalık lavanta kokan bir yürüyüşten sonra ünlü Kemalpaşa Caddesi’ne ulaşıp, mutlu insanların arasında kendinizi kaybetmeniz olacaktır.

advertorial

(Visited 178 times, 1 visits today)

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir