İstanbul Beyoğlu’nda, merkezi konumu ve muhteşem atmosferiyle Peradays otel 9 farklı suite odaya sahip, her odasının kendine özel konseptinin yer aldığı keyifli bir butik otel.

Kapısından içeriye ilk adımınızı atar atmaz sizi karşılayan sevimli kedisi ile birlikte hayvansever bir işletme olduğunu gösteren iki muhteşem ev sahibine sahip olan Peradays’te içerisinde asma katı olan harikulade bir suit odada konaklama deneyimi elde ettik.

Son derece şık ve modern dekore edilen oda, sizi tıpkı evinizde gibi rahat ve bir o kadar da samimi hissettiriyor. Tamamı cam olan duş kabini ferah bir görüntüyle odanın mimarisine ayrı bir hava katmış durumda. Odalarda yer alan ortak kütüphaneler, okuduğunuz kitabı bırakıp yenisini alabileceğiniz, tüm kültürlerin ve dillerin ortak iletişim ağı haline gelmiş. Bu noktada Peradays’i ayrıca alkışlamak gerekiyor doğrusu!

Mütevazi ve lezzetli bir kahvaltı ile güne başlayıp, güler yüzlü ve samimi işletme sahipleri ile bir o kadar dört dörtlük hizmetleriyle Peradays ailesi konaklamanızın sorunsuz geçmesi için her ayrıntıyı düşünmüş durumda. Özellikle teras katında kahvaltınızı yapıp, kahvenizi yudumlayarak enfes İstanbul manzarasıyla tatilinize keyif katabilirsiniz!

Adres: Kamer Hatun, Hamalbaşı Cd. No:32, 34435 Beyoglu/İstanbul
Telefon : +90 212 245 12 70

(Visited 126 times, 1 visits today)

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir