Takip Edin
Anasayfa Festival Bodrum Shopping Fest!
Festival

Bodrum Shopping Fest!

Studio La’ Mira bünyesinde yer alan Gurme MAG, Bodrum Casa Hermanas Hotel’de düzenlenen son derece keyifli bir organizasyon olan, Bodrum Shopping Fest‘e katıldı!

Arya Women (Arya Kadın Yatırım Platformu) girişimcilerinin katılımları ile gerçekleşen, Arya Bodrum Shopping Fest büyük ilgi gördü. 20 Temmuz’da Bodrum Casa Hermanas Hotel’de 17.00-21.00 saatleri arasında gerçekleştirilen etkinlikte, 32 kadın girişimci ürünlerini sergiledi.

Kagider’den Kız Kardeşliğe Destek Var! 

Katılımcılar arasında İyi Yaşam ve Beslenme Uzmanı Diyetisyen Dilara Koçak‘ın yanı sıra, Güral Seramik Üyesi Sevim Güral, Milletvekili Belma Satır ve Kagider üyesi birçok başarılı iş kadını da Arya Shopping Fest’e katılarak kadın girişimcilerden alışveriş yaptı ve kızkardeşliğe destek verdi.

Festivalde çantadan takıya, lokmadan seramiğe kadar el emeği birbirinden çeşitli ürünlerden oluştu. Yüzlerce kişinin ziyaret ettiği festivalde girişimciler 4 saat içerisinde toplam yaklaşık 37.000 TL’lik satış gerçekleştirdi.

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

İlginizi Çekebilir

FestivalManşet

Galway Uluslararası İstiridye ve Deniz Ürünleri Festivali

Siz de denizden babam çıksa yerim diyenlerden misiniz? İrlanda’nın batı kıyısında yer...

FestivalManşet

Almanya’nın Ünlü Festivali: Oktoberfest

Oktoberfest, her yıl Münih, Almanya’da düzenlenen dünyanın en büyük bira festivalidir. Festival,...

FestivalManşet

Efsane Rio Karnavalı

Rio Karnavalı, 1723’te Portekiz’den gelen kolonistlerin Hristiyan kutlamalarını beraberinde getirmesiyle başladı. Zamanla...

Festival

Çin Uluslararası Gastronomi Forumu

Çin’in Çingdao kentinde düzenlenen Uluslararası Gastronomi Forumu geride kaldı. UN (Birleşmiş Milletler),...