Takip Edin
Anasayfa Sektörel Telve’den Tasarıma 8 Mart!
Sektörel

Telve’den Tasarıma 8 Mart!

Türkiye’nin lider teknoloji markası Arçelik, İzmir’in kalbinde izmirlileri yeni konsept mağazası ile buluşturdu. Yeni konseptini yaratıcı ve dikkat çekici etkinliklerle bir araya getirmek isteyen Arçelik, kadına verdiği değeri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel, düzenlemiş olduğu Telve’den Tasarıma Workshop‘u ile bir kez daha gösterdi.

Yeniliği Aşkla Tasarlayan Arçelik‘in, telve makinesi ile hazırlanan Türk kahvelerini yudumlayan kadınlar, kahvelerin telveleri ve organik renklendiriciler ile tuval üzerinde harikalar yarattılar. Design of Coffee markasının kurucusu ve ressam Meltem Başkurt eşliğinde yüzlerce kadın, kadının özgürlüğü ve yaratıcı yönünü vurgulayan “Özgür Kadın” şablonuyla birbirinden yaratıcı tuvallere imza attılar. Etkinlik öncesine pasta kesilip, gelen misafirlere ikram edildi.

“Hayata sevgi ve aşkla bakan kadınlardan ilham alıyoruz ve aşkla tasarlıyoruz. Her gün sizlerle güzelleşiyor ve güçleniyoruz! 8 Mart Kadınlar Günü’nüz Kutlu Olsun!” Mesajı veren kutlama kartları tuvalleri ile birlikte hediye edildi.

İzmir’in çiçek kadınları, Arçelik logosunu rengarenk çiçeklerle birlikte bir kez daha tasarladı. Workshop’ta aynı zamanda büyük bir tuval üzerinde kadının ve markanın birleştirici gücü ile ortak bir çalışma yapıldı.

Aynı zamanda etkinliğe kadınların yanı sıra, eşleri ile birlikte erkeklerin ve çocukların katılımı da büyüktü.

“Biz kadınlar, birlikte güzel ve güçlüyüz. Bir gün değil, her gün her yerde varız! Dokunduğumuz ne varsa güzelleştirmeye ve fark yaratmaya devam edeceğiz. Bugün telvenin ilhamı ile Arçelik’in birleştirici gücünde her yaştan, her meslekten birçok kadın ile tuval üzerinde ‘Özgür Kadın’ şablonunu tasarladık. Bize verilen ne varsa, kadın olarak yaratıcı ruhumuzla her zaman çoğaltmaya ve üretmeye devam edeceğiz.” Sözleri ile kadının yaratıcı ve özgür yönüne dikkat çeken Başkurt, katılımcıların workshop’tan çok keyif aldığını dile getirdi.

#telvedentasarıma #designofcoffee

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

İlginizi Çekebilir

Sektörel

BigChefs Herkesi Aşka Çağırıyor

Güne güzel bir kahvaltıyla başlamak, arkadaşlarla kahve keyfi yapmak, lezzetli bir öğlen...

Sektörel

Çekiliş Furyası Başladı!

Gastronomi ve Seyahat Dergisi GurmeMAG, sosyal medya hesaplarından 21 Aralık En Uzun...