Bir gezgin düşünün ki, Kapadokya’ya gitmiş ve balon turu yapmadan geri dönmüş. Mümkün değil! Siz hiç metrelerce yüksekte uçarken, pencere olmadan aşağıya veya gökyüzüne baktınız mı?

Seyahat tutkunlarının çoğu, uçakla seyahat edecekleri zaman cam kenarında oturmak için can atar. Zaten özgür olan kişilikleri gökyüzünden de dünyanın güzelliklerini görmek ister. Uçaklarda kirli olan pencereler, görüşü kısıtladığı için çoğu zaman elimizde olsa dışarıya çıkıp o pencereyi silmek isteriz. En azından ben öyle yaparım. Ama sıcak hava balonunda durum böyle mi? Tabii ki değil!

Çünkü gökyüzünde penceresiz bir hava taşıtıyla yüzünüze vuran meltem, ayaklarınızın altında binlerce peri bacası ve tarifi mümkün olmayan gün doğumuna karşı yükseliyorsunuz ve garanti ediyorum ki bu enfes bir duygu!

Balon turundaki tercihim tartışılmaz Royal Balloon oldu. Neden mi? Çünkü kendini özel hissederek gökyüzünde süzülüyorsun. Adeta bir prenses edasıyla karşılanıp, ilgili ve alakalı, profesyonel bir ekiple yola çıkıyorsun.

 

(Visited 147 times, 1 visits today)

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir